אודות

פלגל היא חברה מובילה בתעשיית הפלסטיק המתמחה בייצור צנרת ביתית, צנרת לתשתיות, תעלות ופרופילים. החברה הוקמה לפני למעלה מ-40 שנה על ידי חברי קיבוץ חפציבה וכיום הינה חלק מקבוצת גאון צינורות המזרח התיכון. פלגל נחשבת לאחד המפעלים המקצועיים והאיכותיים בישראל בתחום השיחול (אקסטרוזיה) לייצור צנרת פלסטיק ופרופילים. בזכות עשרות שנות ניסיון, הון אנושי, אבטחת איכות מחמירה ותודעת שירות, פלגל מציבה סטנדרט גבוה של תעשייה ישראלית בייצור כחול-לבן.

על קהל לקוחותיה של החברה נמנים קבלני אינסטלציה, קבלני תשתיות, מתכננים, מהנדסים-יועצים, סיטונאים, בתי מסחר, מפיצים, תאגידי המים, מוסדות ציבור ועוד. מוצרי החברה משמשים למגוון יישומים בתעשייה ובין השאר משולבים בפרויקטים בתחום התשתיות הלאומיות. פלגל עובדת עם גופים גדולים לרבות חברת החשמל, משרד הביטחון, משרד השיכון, ענף המלונאות ועוד. לחברה קטלוג רחב וכן אפשרות לייצר מוצרים Tailor Made לפי דרישת הלקוח.

פלגל ומוצריה מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ועומדים בתקנים המחמירים ביותר ברמה הבינלאומית. מחלקת אבטחת האיכות במפעל מקיפה את כל פעילות החברה הן מבחינת סטנדרט עבודה והן מבחינת בדיקות ופיקוח חיצוני. לצד פעילותה הרחבה בשוק הישראלי לחברה מחלקת ייצוא העובדת בעיקר מול השוק האירופאי. מפעל פלגל הינו בעל הסכמה לת"י ISO:9001.

מפעל פלגל

מפעל פלגל משתרע על שטח של כ-10 דונמים וממוקם בכניסה לקיבוץ חפציבה. החברה שמה דגש על מכשור מתקדם ובמפעל קווי ייצור העומדים בחזית הטכנולוגיה. מפעל פלגל עובד בהיקף של שלוש משמרות (24 שעות ביממה) ומציע יכולות ייצור מהגבוהות בענף. במפעל מחלקות שונות המשלימות זו את זו לרבות הנהלה, מכירות, שירות לקוחות, תחזוקה, רכש וכספים, ייצוא, אבטחת איכות, הנדסה ופיתוח.

צוות עובדי החברה מונה כ-40 עובדים מכל המגזרים בחברה הישראלית. מרביתם מתגוררים באזור הצפון ומוצאים בפלגל מקור פרנסה אמין ויציב. לפלגל תפיסה חברתית הדוגלת במתן הזדמנות לבעלי מוגבלויות שמשולבים כשווים בין שווים בהון האנושי של החברה.

קבוצת גאון אחזקות

גאון אחזקות היא חברה ציבורית אשר הוקמה בשנת 1998 ונסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב. החברה הינה חברת אחזקות תפעולית אשר חרטה על דגלה להוביל את הניהול והפיתוח של תעשיית המים בישראל. במקביל, גאון אחזקות פועלת רבות בשדה הבינלאומי וידועה בשיווק מוצרים והובלת פרויקטים מורכבים וגדולים בתחום המים והתשתיות.

החברה מגשימה מטרותיה באמצעות שורה של מפעלים תעשייתיים אשר כולם מובילים בתחומם. כמו כן, גאון אחזקות משקיעה באופן שוטף בקידום אנרגיות חדשות ומטפחת חברות הזנק העוסקות בתעשיית המים. היא מקיימת שיתופי פעולה פוריים עם חברות בינלאומיות מובילות ומסייעת בפריסת תשתיות מים, הקמת מתקני טיהור וטיפול במים, פיתוח ובקרת פרויקטים חקלאיים, ניהול השבת מי קולחין ועוד.

 

 

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה